Firma 3D FLY rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku. Od tego czasu codziennie realizuje nowe zlecenia związane z modelowaniem i drukiem 3D. W naszej pracowni znajdują się drukarki 3D najwyższej  klasy dzięki czemu wydruki dostarczane naszym klientom charakteryzują się wysoką jakością. Kadra 3D FLY specjalizuje się nie tylko w drukowaniu 3D ale także w modelowaniu CAD. Nasi pracownicy potrafią przeistoczyć każdy pomysł (nawet ten naszkicowany na skrawku papieru) w trójwymiarowy model.

W 3D Fly wiemy, że łatwo jest wpaść na dobry pomysł, ale czasem trudniej o jego realizację. My zawodowo zajmujemy się realizacją marzeń. Znamy skrót od idei do rzeczywistości – jest nim drukowanie 3D.

Dla nas najważniejszy jest pomysł i potrzeby naszych klientów. Swoją pracę zaczynamy od ich poznania i ustalenia wspólnych celów. Gdy to już wiemy  zaczynamy etap wizualizacji. Dzięki niemu nasz klient może zobaczyć jak będzie wyglądać zamówienie.

Jeżeli klient ma gotowy projekt i przyśle go do nas zapewniamy jego sprawdzenie i ewentualne poprawienie pod względem przygotowania do druku 3D. Całe szczęście, my potrafimy dogadać się zarówno z ludźmi, jak i z maszynami.

Gdy drukarka kończy drukować nie oznacza to końca naszej pracy. Firma 3D FLY świadczy kompleksowe usługi obróbki wydruków takie jak: szlifowanie, klejenie czy malowanie.  Oferujemy produkty najwyższej jakości, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Uważamy, że druk 3D to technologia przyszłości. Wiemy również, że przyszłością są dzieci i młodzież, dlatego specjalnie dla nich proponujemy szkolenia. Podczas organizowanych przez nas spotkań zarówno najmłodsi jak i trochę starsi w przyjazny sposób przyswoją wiedzę z podstaw modelowania i druku 3D.

W ostatnim czasie do bogatej oferty firmy 3D FLY dołączyła także sprzedaż drukarek 3D Kreator Motion. Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem tej drukarki w całym województwie małopolskim.   Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy że prezentowany przez nas produkt to maszyna godna polecenia.

 

Oferta naszej firmy skierowana jest do szerokiej gamy klientów, świadczyć o tym mogą niektóre z naszych ostatnich realizacji :

- epiteza ręki – zaprojektowanie i wydrukowanie epitezy lewej kończyny górnej,

- elementy do bronchoskopu,

- elementy do spirometru,

- części do samochodów biorących udział w rajdach – m.in. projekt i wydruk elementów do układu chłodzenia BMW X5,

- kabiny pociągów – m.in.  tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej 2D elementów kabiny maszynisty pojazdu szynowego.

 

Różnorodność naszych usług pozwala nam na stałą współpracę z takimi firmami i instytucjami jak:

- Politechnika Krakowska,

- producent filamentów 3D Color HYDROM ,

- Beckmann-Institut für Technologieentwicklung e.V., Niemcy, Fraunhofer Institut IWU – Niemcy

- GESA – Engineering und Apparatesysteme GmbH, Niemcy

- UVR-FIA GmbH, Niemcy

wspólnie z którymi wzięliśmy udział w konkursie w ramach Polsko-Niemieckiej współpracy na rzecz zrównoważonego rozwoju (STAIR) (2015).

 

„3D FLY-Zmieniamy myśli w projekty, a projekty w realne przedmioty”

           

3D Fly

Formularz

Skorzystaj z formularza

zostaw nam swój kontakt, a na pewno się odezwiemy

    captcha
    Przeładuj